Rádiós nagyinterjú Dr. Szatmári Péter rektor úrral

2017. február 17.
Rádiós nagyinterjú Dr. Szatmári Péter rektor úrral A cégek elvárása nagyon megváltozott: tanulni és változni képes munkaerőre várnak, olyanokra, akik kellőképpen sokszínű tudással rendelkeznek, és akiket saját igényeik szerint képezhetnek tovább ─ hívta fel a figyelmet a Rádió Orienten Szatmári Péter, a Zsigmond Király Egyetem rektora, aki a bolognai rendszer előnyeiről és problémáiról, az élethosszig tartó tanulás, valamint a tudás fontosságáról is beszélt.

Link: http://www.orientpress.hu/cikk/2017-02-17_formalodni-kell-a-felsooktatasnak-is