HVG-Eduline oldalán az egyetemajánlóban a ZSKE

2017. február 9.
HVG-Eduline oldalán az egyetemajánlóban a ZSKE Levelező vagy nappali tagozaton, akár teljesen angol nyelven vagy duális képzésben nyílt nappal várja érdeklődőit a budapesti Zsigmond Király Egyetem - kezdődik a cikk, amely hosszasan részletezi - az akár ösztöndíjas - képzési lehetőségeket a ZSKE-n.

Link: http://eduline.hu/egyeb/2017/2/7/Felsooktatasitovabbtanulasi_ajanlo_Zsigmond_5BNYM6#utm_source=hvg_weekly&utm_medium=email&utm_campaign=newsletter2017_02_08&type-id=HvgWeekly&user-id=377C652D&utm_content=normal