Így válthatják ki a 2005 előtt érettségizettek az emelt szintű érettségit!

2017. augusztus 1.
Így válthatják ki a 2005 előtt érettségizettek az emelt szintű érettségit! Több alapszaknál (pl.: kommunikáció- és médiatudomány, nemzetközi tanulmányok, politikatudományok) követelmény az emelt szintű érettségi - de mi van abban az esetben, ha a jelentkező nem rendelkezik ezzel? Bakonyi László, a Zsigmond Károly Egyetem főtitkára a lehetséges megoldásokról és a pótfelvételi eljárás feltételeiről beszélt a Mokkában.

Link: https://tv2.hu/musoraink/mokka/240527_igy-valthatjak-ki-az-idosebb-felvetelizok-az-emelt-szintu-erettsegit.html