Domokos László, az ÁSZ elnökének Egyetemünkön tartott előadásáról beszámoló

2017. április 30.
Domokos László, az ÁSZ elnökének Egyetemünkön tartott előadásáról beszámoló Amire igazán büszkék lehetünk: "Az ellenőrzés szerint a DPR kapcsán épp a konferenciának is otthont adó Zsigmond Király Egyetem mutatta fel a legjobb gyakorlatot, mivel az egyetem által kiépített modell élő kapcsolatot teremt a végzett hallgatókat foglalkoztató munkáltatókkal, ezzel visszacsatolást és hiteles információkat biztosítva a rendszer felhasználóinak." - idézet az ÁSZ DPR-es beszámolójából.

Link: http://www.aszhirportal.hu/hu/hirek/domokos-laszlo-szamon-kerjuk-a-kozpenzfelhasznalas-hatekonysagat