2018. február 13.
A magánpilóta képzés elméleti részét egy specializációba építettük be a Gazdaságinformatikus szakon - mondta dr. Szatmári Péter rektor a FEM3 Café reggeli műsorában. Az alkalmazott tudományok egyetem közelebb van a piachoz, gyakorlatorientáltabb ismereteket nyújt, nagyobb a garanciája és nagyobb az elvárása is annak, hogy ha valaki itt végez, szinte azonnal kikerül a munkaerő piacra.

Link: http://fem3.hu/musoraink/fem3cafe/31282_tovabbtanulas-2005-elott-erettsegizettek-igy-tudjak-kivaltani-az-emelt-szintu-erettsegit.html