2017. november 14.
A közhiedelemmel ellentétben „trendi” szakokat is indítanak keresztféléves képzésben - tv interjú Milyen támogatott-ingyenes képzések vannak? Kik a fő célcsoportok? Milyen képzések érhetőek el? Milyen "trendi képzések" vannak? Kik jelentkeznek leginkább a keresztféléves képzésekre? Mi történik, ha valakinek nincsen emelt szintű érettségije? A válaszokat Bakonyi László, az Egyetem főtitkára adja meg tv-s interjújában. (Az interjú a hirdetés megtekintését követően lehetséges.)

Link: https://tv2.hu/musoraink/mokka/248709_a-kozhiedelemmel-ellentetben-trendi-szakokat-is-inditanak-keresztfeleves-kepzesben.html