2017. október 19.
 Dr. Szabó Tünde sportért felelős államtitkár kiemelte: a képzéssel hiánypótló és egyedi ismereteket nyújtó oktatás indul. A 2017/2018-as tanév tavaszi félévétől a Zsigmond Király Egyetemen indítandó posztgraduális szak alapvető célja olyan sport-szakemberek képzése, akik megalapozott elméleti és gyakorlati ismeretek és készségek birtokában képesek a menedzseri szerep betöltésére a sportlétesítményekben, ezzel szolgálva a fenntartható működtetést és fejlődést. Az oktatást a sportéletben ismert és elismert szakmai partnerek is támogatják.

Link: http://zsido.com/sportletesitmeny-menedzseri-kepzes-indul-zsigmond-kiraly-egyetemen/