Egyetemi tanévnyitó ünnepség

2017. szeptember 8.

A tavalyi évhez képest 38 százalékkal több elsőéves nappali tagozatos hallgató kezdheti meg tanulmányait az óbudai Zsigmond Király Egyetemen. A Himnuszt követően az egyetemi tanévet megnyitotta dr. Szatmári Péter rektor, a köszöntő beszédet dr. Palkovics László, oktatásért felelős államtitkár mondta. A gólyaeskü-fogadalomtétel révén pedig immáron minden első éves levelező és nappali tagozatos hallgatónk igazi egyetemi polgár lett. A kimagasló tanulmányi és tudományos tevékenységért járó "nemzeti felsőoktatási díjat" Szabolcsi Eszter Vivien végzős hallgató vehette át. Munkájához ezúton is gratulálunk, eddigi elért eredményei és közösségformáló tevékenysége szolgáljon mindenki számára jó és követendő példaként! Sikeres egyetemi tanulmányokat kívánunk minden hallgatónknak! A fotókat Zsoldos Luca ZSKE-s hallgató készítette.