Diplomaátadó az üzleti-közgazdász és informatikus hallgatók részére

2017. július 15, szombat, 14:00 óra
ZsKE, Európa terem

A nyári diplomaátadón minden sikeres záróvizsgát tett FOKSZ/BA/MA-s hallgató részt vehet. Önöket és hozzátartozóikat is szeretettel várjuk!

Ezúton is fogadják őszinte örömmel elismerésünket és gratulációnkat tisztelt egyetemista hallgatóink!

Szeretettel és tisztelettel meghívjuk Önöket és az Önök számára fontos hozzátartozóikat a nyári egyetemi diplomaátadó ünnepségre, amely 2017. július 15-én, szombat 14 órától kerül megrendezésre.

Szakok:

emberi erőforrások FOKSZ / BA, gazdálkodási és menedzsment BA, gazdaságinformatikus FOKSZ / BA, nemzetközi gazdálkodás FOKSZ / BA, pénzügy és számvitel FOKSZ / BA

Tájékoztató:

A Zsigmond Király Egyetem hagyományai szerint a hallgatók talárban és talárkalapban jelennek meg.
(A rendezvénnyel kapcsolatos további információkat az alábbi tájékoztatóban olvashatnak. Kérés/kérdés esetén kérjük, keressenek minket a marketing@uni-zsigmond.hu címen.)

Az egyetemi diplomaátadó rendje:

Dátum: 2017. július 15., szombat, 14 óra
(Javasolt érkezés: 11:30-13:00| ültetés kezdése: 13:10 | terem megnyitása a hozzátartozók részére: 13:45-től)

Helyszín: Zsigmond Király Egyetem, "D" épület, Európa terem

Résztvevők köre: A diplomaátadón minden sikeres záróvizsgát tett hallgató részt vehet.

I. TALÁR

A talár a "B" épület, földszinten található Jegyzettár/Pénztárban váltható talárbérleti jegy ellenében. Bérleti díj: 3000 Ft
Amennyiben rendelkezik előre váltott talárbérleti jeggyel, úgy 1 órával az ünnepség kezdete előtt a „B” épület földszintjén veheti át talárját méret szerint és a szakjának megfelelő színű gallérral.
Amennyiben nem váltott korábban talárbérleti jegyet és/vagy nem vásárolt talárkalapot, lehetősége nyílik az ünnepség kezdete előtt a Jegyzettárban/Pénztárban beszerezni ezeket, de ebben az esetben kérjük, hogy időben érkezzen.
A talárok kiadása minden esetben a bérleti jegy és valamilyen fényképes igazolvány letétbe helyezése ellenében történik. A talárokat legkésőbb a diplomaátadó után egy órával kérjük leadni, ahol igazolványát visszakapja.

II. TALÁRKALAP

A talárkalap csak a Jegyzettárban vásárolható meg előre, vagy az ünnepség kezdete előtti időben. Ára: 5000 Ft

AZ ÜNNEPSÉG MENETE

Az ünnepség helyszíne minden időpontban egységesen a „D” épületben található Európa terem.

ÜLTETÉS ÉS FŐPRÓBA

50 perccel az ünnepség előtt kezdődik, amelyen a végzős hallgatóknak már talárban és talárkalapban kell megjelenniük. Az ültetés ábécé sorrendben történik, hiszen a diplomájukat név szerint szólítva veszik át a végzettek. Az ültetés után a termet már nem hagyhatják el.

Hozzátartozók részére megnyitjuk a termet
Az ünnepség kezdetét veszi
Himnusz
Ünnepi beszédek
Az oklevelek átvétele, az oklevélnyilvántartó könyvének aláírása
Szózat

Az ünnepség várható időtartama általában egy óra.

Az ünnepség teljes időtartama alatt és azt követően lehetőség nyílik fényképek és videók készítésére.

Videóközvetítés elérhetősége: http://www.youtube.com/user/ZSKFTube/videos